BiesSse® PVC BANTLAR

BiesSse® BS FIRM serisi, tüm yapışma ve kalınlık gereksinimlerini karşılar. Tanımlayıcı bant özellikleri karakterize edilirfarklı yapıştırıcılar ve astarlarla birleştirilmiş çeşitli kalınlıklarda sert bir PVC film taşıyıcıya dayalı yapı ile.

 

ÜRÜNLERDE İSTENİLEN METRAJLARDA AKTARMA YAPILABİLİR VE LOG ENLERİNE GÖRE
VERİLEN ENLERDE KESİM YAPILABİLİR.

Klişe bantlar Kataloğu için tıklayınız.

 

Ürün çeşitlerini kullanım alanlarına göre görmek için tıklayın

BSFLEX 400PATTERN – BEZ BANT

BS FLEX serisi, kumaş taşıyıcısı ve doğal kauçuk yapıştırıcısı (ıslak stil) ile karakterize edilir ve her iki tarafta dengeli orta-yüksek yapışma düzeyine sahiptir. Bu seri esas olarak fleksografik oluklu mukavva baskı sonrası için kullanılır.

FLEXO BASKI BANTLARI

BiesSse® yumuşak yapışkan bantlar, rekabetçi maliyet-baskı kalitesi oranı sunar. Bu bantlar biraz daha elastik yapıları sayesinde sert  yapışkan bantlara göre daha iyi baskı performansı sağlar. Farklı yapıştırıcılar ve astarlarla birleştirilmiş çeşitli tip ve kalınlıkta

yumuşak bir taşıyıcıya dayalı bir yapı ile karakterize edilirler.

BS GRAFİX

BS GRAFIX, dengeli bir orta-yüksek yapışma seviyesine sahip bir  plastik film taşıyıcı ve bir doğal kauçuk yapıştırıcı (ıslak stil) ile karakterize edilir. iki tarafta da. Uygulama esas olarak esnek ambalaj baskısını ve oluklu mukavva ön baskısını ifade eder.

 

MS KÖPÜK

Yüksek kaliteli baskı sonrası sonuçlar için yastıklama tabanı BiesSse® MS FOAM serisi, esas olarak oluklu mukavvanın yüksek kaliteli flekso baskı sonrası baskısı için kullanılır. Kapalı hücreli polietilen köpük sırt, yüksek direnç ve esneklik sunar, böylece baskı sürecini ve kalitesini optimize eder.

Baskı plakalarının kalınlığının azaltılmasına olanak tanır, yüksek baskı hızlarında bile mükemmel yastıklama ve pres  titreşimi emilimi sağlar ve karton ezilmesini azaltan nokta kazancını ve “yıkama tahtası etkisini” önler.MS FOAM serisi, farklı kalınlıklarda iki versiyonda mevcuttur: MS FOAM SA (Kendinden Yapışkanlı) kağıt astarlı kendinden yapışkanlı köpük ve polyester film lamine köpüklü MS FOAM PET.