Gençteks Tekstil San. Ve Tic. A.Ş. 1987 yılında ambalaj sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren sürekli ürün bulundurmak ve hizmet kalitesini arttırmak bilinci ile hareket edip, müşteri memnuniyetini ilke edindik. 30 yıldır esnek gıda ambalajları sektöründe, ISO 9001:2008  – 22000 gıda güvenliği yönetimi sistemi standardı şartlarına uygun 7000 m2 kapalı alanda, 7 adet son teknoloji ürünü dilimleme makineleri ile faaliyet gösteriyoruz. Firmamız ambalaj filmleri üretiminde kullanılan filmlerin BOPP, CPP, PET, PVC, BOPA FİLM, ALÜMİNYUM FOLYO  satışını yapmaktadır. Ayrıca Adestor marka kuşe çıkartma, endüstriyel bantlar satışı yapılmaktadır.

Satışını yaptığımız ürünlerin tamamı A kalite olup, bu ürünleri sektörünün lideri olan firmalardan alıp, Türkiye’nin her yerine satışını gerçekleştirmekteyiz.

Bu sektörlerde de müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlayarak sürekli gelişen ve hizmet kalitesini arttıran bir firma olmayı hedefliyoruz

VİZYONUMUZ

Bulunduğumuz coğrafyada, ambalaj sektöründe ve yönetim anlayışında, dinamik, kendini yenileyebilen, marka firma olmak.

MİSYONUMUZ

Sorumluluk bilinci ile detaylara dikkat eden, yüksek moral gücüne sahip, müşteri ihtiyaçlarına uygun ürünleri en yüksek kalite standartlarına Uygun olarak zamanında teslim eden, alışanlarımızla beklentilerin ötesinde memnuniyet sahibi sadık müşteri kitlesi oluşturmak.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük, Gençteks çalışanları etik değerlere sahiptir. Birbirimize, müşterilerimize ve topluma verdiğimiz sözleri tutarız. İnsani değerlere önem veririz.

SOSYAL SORUMLULUK

Hedeflerimiz müşterilerimize dönüktür. Tüm çalışanlarımız kalite ve çevre bilincine sahiptir. Çevreyi korur ve korunması için çaba gösteririz.

SÜREKLİ GELİŞİM

Ekip olarak kalıpları kırar, yeni fikirler üretiriz. Mevcut olanla yetinmez daima ileriyi hedefleriz. Faydalı değerler yaratırız.

KURUMSALLIK

Kendimizi Gençteks’in bir parçası olarak görürüz. Ortak geleceğimiz için çalışırız. Ulusal değerlerimizi benimser ve savunuruz.

GENÇTEKS HAKKINDA,

Gençteks ambalaj sektöründe 30 yıldır faaliyet göstermektedir. Girişimci ruhu ve sahip olduğu dinamik kadrosu ile ürün yelpazesini genişleterek, ileri teknoloji ile donatılmış 7 adet kesim makinesi ile titiz işçilik ve kalitesiyle birinci sınıf hizmeti kendine ilke edinmiştir.

MÜŞTERİ ODAKLI ÇÖZÜMLER

Gençteks, müşteri odaklı hizmet felsefesini gerçek anlamıyla hayata geçirmiştir. Müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesinden satış sonrası memnuniyet ölçümüne kadar olan tüm aşamalarda, müşteri beklentileriyle hareket eden dinamik organizasyon yapısı ve modern alt yapısıyla esnek hizmet yöntemini uygulamakta, müşterileri için maksimum memnuniyet düzeyini amaçlamaktadır.

KALİTE

Sektöründe hedeflediği VİZYONA ulaşmak, üstlendiği MİSYONU yerine getirmek için kalite üretir.

ÇALIŞANLARI VE ZİYARETÇİLERİ

Açık iletişime, ekip çalışmasına, eğitime,çalışan memnuniyetine, iş sağlığı ve güvenliğine önem vererek kalite üretir.

TEDARİKÇİ VE YÜKLENİCİ FİRMALAR

Tedarikçi ve yüklenici firmalar ile işbirliğine gidip, yasal sorumlulukları yerine getirerek kalite üretir.

STANDARTLAR VE YASALAR

Ulusal ve uluslar arası standartları, yasaları, üçlü sorumluluğun yol gösterici ilkelerini uygulayarak, kendi standartlarını geliştirerek kalite üretir.

ÇEVRE

Üretim, dağıtım, bertaraf uygulamaları, doğal kaynak tüketimini azaltıcı önlemleri ve kirlenmenin önlenmesi ilkesi ile çevreyi koruyarak kalite Üretir.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

İş sağlığı ve güvenliği kurallarına üst düzeyde uyarak, emniyetli bir iş ortamı sağlayıp, riskleri azaltarak, tüm çalışanları ve ziyaretçileri için sağlıklı, güvenli iş ortamını sağlayarak kalite üretir.

HİJYEN

Ürünlerini, sıhhi koşullarda, gıda güvenliğine önem vererek ve sağlığa uygunluk güvencesiyle imal ederek kalite üretir.

EĞİTİM

Çalışanların eğitim seviyelerini sürekli geliştirerek kalite üretir.

TEKNOLOJİ

Yüksek teknolojiye yatırım yapmaya, kullanmaya özen göstererek kalite üretir.

GELİŞİMİ

Sürekli gelişimi ilke edinerek, kalite, çevre, gıda güvenliği, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemleri şartlarını yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, gerekli kaynakları sağlayarak kalite üretir.